KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Färgoffset 12994408
nr 1299 4408
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färgoffset, "Louis Womak". Signerad, numrerad 68/75, daterad 1969, oramat löst blad, bladets mått: 45x62 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:45:17
19/12 16:48:05
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren